Smartrepel® Hydro

Smartrepel® Hydro

Smartrepel® Hydro

محصولی جدید از شرکت Archroma،محافظت کننده ای که منسوجات را خشک نگه می دارد و پاک کننده ی طبیعی است.

Smartrepel® Hydro محصول جدید از شرکت Archroma است که محافظت کننده دوستدار محیط زیست و طبیعی  بوده که منسوجاتی از قبیل پنبه، پلی استر و پلی آمید را خشک نگه می دارد. این تکنولوژی منحصر به فرد آب را به صورت پایدار دفع می کند و بر پایه ی فلوئور نمی باشد. Smartrepel® Hydro زیر دست نرمی به پارچه می دهد و یک تکمیل طولانی مدت با کارایی بالا برای هر لباسی است. Archroma یک نوآوری واقعی برای تکمیل دفع آب برای لباس های بیرونی که از جنس پنبه، پلی استر و پلی آمید و مخلوط می باشد.

Smartrepel® Hydro

این تکنولوژی به این دلیل جدید است که بر پایه ی مواد شیمیایی مثل فلوئور، PFC, PFOA, PFOS و یا سایر حلال ها نمی باشد. محدوده محصولات Smartrepel® Hydro از افزایش مواد پیشرفته سازگار با محیط زیست و نیز فرآیندهای تولید توسط تولیدکننده های منسوجات و صاحبان برندهای شخصی برای پیوستن به طرح های جدید صنعت مثل تخلیه مواد شیمیایی خطرناک (ZDHC)* و برچسب های استاندارد Eco مثل bluesign®** و Oeko-Tex®حمایت می کند.

Smartrepel® Hydro به سطح بالایی از عملکرد برای پنبه، پلی استر و الیاف مخلوط دست یافته است که با حلال های بدون فلوئور  دست نیافتنی است و مشابه حلال هایی بر پایه ی C6  می باشد. تکنولوژی میکروکپسوله ی Archroma که با استفاده از یک عامل دفع کننده و نیز یک عامل انکرینگ که با همزیستی یکدیگر به طور کامل پارچه را از جذب آب محافظت می کنند و قابلیت تنفس و دوام را ایجاد می کند.

این تکنولوژی بالاترین عملکرد دفع آب را برای پنبه، پلی استر و پلی آمید را دارد که بر اساس استاندارد AATCC 22 تست شده است. این تکنولوژی خلاقانه که توسط کارشناسان بخش R & D شرکت Archroma توسعه پیدا کرده است و این تکمیلاز تمامی محصولات مشابه غیر فلوئوری موجود در بازار پیشی گرفته است و به پارچه زیردست حجیم و نرم می دهد و نیز از پارچه در برابر سایش و پارگی ، بدون هیچ گونه اثر زردی محافظت می کند .

این اثرات همگی با یکدیگر ترکیب شده اند تا یک تکمیل ضدآب با دوام برای البسه ایجاد کنند که قابل انعطاف و زیر دست نرم دارد و چسبنده نیز نیست. خواص محافظتی Smartrepel® Hydro حتی بعد از گذشت ۲۰ بار شستشوی البسه به اوج خودش می رسد و این از لحاظ فنی امروزه برای هر حلال غیر فلوئور امکان پذیر است. محدوده Smartrepel® Hydro که شامل CMD اند برای الیاف سلولزی و مخلوط طراحی شده اند و نیز دسته ی PM برای الیاف مصنوعی می باشند.

Post source : http://www.bpt.archroma.com/smartrepel-hydro/

درباره نویسنده

مدیر

وبسایت Textile DB با هدف ارتقا صنعت نساجی وارد عرصه شده است و با بخش های علمی ٬ صنعتی و بازرگانی سعی دارد با فراهم آوردن امکانات لازم شرایط بهتری را برای قشر های مختلف از جمله دانشجویان ٬ اساتید و صنعت گران و فعالین اقتصادی بوجود آورد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by wp-copyrightpro.com