جوراب های جدید با فن آوری های خاص

جوراب های جدید با فن آوری های خاص

جوراب های FootGlove

ecff2c9c8a70e7863256b2be2e6753af_original

طبق تحقیقات انجام شده از هر چهار آمریکایی سه نفر دچار احساس درد و مشکل در ماهیچه های کف پا هستند . این مشکلی است که اغلب مردم جهان با آن مواجه اند ؛ درد شدید ٬ خستگی عضلانی ٬ کبودی ٬ تورم پاها ٬ درد مفاصل و تکشیل لخته خون در بافت آسیب دیده ٬ همه و همه مشکلاتی است که کم و بیش مردم در اثر کار زیاد و یا ایستادن بروی پاها برای ساعات متمادی با آن مواجه اند.

76de6e1912563638925b993e5dcbe83c_original

برند Footglove در راستای حل این مشکل با تولید محصول خود طرح نوآورانه ایی را با پشتیبانی state-of-the-art technology ارایه کرده است.

برند footglove نام تجاری است که با مفهوم پشتیبانی از محصولات شهره است.منبع آنها برای تولید محصول از برترین شرکت ها تشکیل شده است. آنها یک محصول منحصر به فرد از نایلون تولید کرده اند که علاوه بر خاصیت کشسانی و دوام دارای قابلیت افزودن ویژگی های منحصر به فردی است.
در تولید این نوع جوراب ها در کفی آن نوعی فوم تعبیه شده است که به جذب نیرو و ضربه کمک می کند و با پخش نیرو در سراسر کف پا از فشار بر نقطه ایی خاص از عضله و با مفاصل جلوگیری می کند. همچنین ترکیبی از یون نقره خالص نیز در سراسر جوراب کوت شده است که قابلیت کنترل و از بین بردن بو ناشی از عرق پا را دارد .

برای دیدن عکس بصورت متحرک بروی آن کلیک کنید
برای دیدن عکس بصورت متحرک بروی آن کلیک کنید

آزامیشات روی جورابها بطور مداوم در طول ۱۱ماه انجام شده که نشان از کم نشدن خاصیت آن دارد و البته هر آزمونی که منجر به کیفیت محصول نهایی گردد همچنان ادامهخواهد داشت.

اما نکته حاءز اهمیت در این جوراب ها استفاده از تکنولوژی Celliant است ٬ اما این تکنولوژی چیست ؟

برای دیدن عکس بصورت متحرک بروی آن کلیک کنید
برای دیدن عکس بصورت متحرک بروی آن کلیک کنید

سلیانت مواد معدنی بر اساس الیاف سنتیتک است که مانند محافظ در برابر انرژی گرمایی بدن عمل می کرده آنرا تبدیل به انرژی مادون قرمز می نماید ٬ زمانی که این چرخه تکرار شود سبب افزایش جریان خون در سطح پوست شده و باعث شادابی پوست می گردد.

برای مشاهده فیلم کلیک کنید

Post source : http://www.wjhg.com/home/headlines/Panama-City-man-invents-sock-of-the-future-373159731.html

درباره نویسنده

مدیر

وبسایت Textile DB با هدف ارتقا صنعت نساجی وارد عرصه شده است و با بخش های علمی ٬ صنعتی و بازرگانی سعی دارد با فراهم آوردن امکانات لازم شرایط بهتری را برای قشر های مختلف از جمله دانشجویان ٬ اساتید و صنعت گران و فعالین اقتصادی بوجود آورد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by wp-copyrightpro.com