لباس های ماساژ دهنده

لباس های ماساژ دهنده

لباس های ماساژ دهنده

 

1313

معمولا صندلی های ماساژ دهنده مشکلاتی دارند.در درجه اول ٬ این صندلی ها تنها با ایجاد فشار ثابت توسط غلتک هایی عمل می کنند که باعث ایجاد ماساژ عمیق نمی شود و مورد دوم  گران قیمت بودن و همیشه در دسترس نبودن آنهاست.
اما شرکت AiraWear با ساختن پیراهن و گرم کن هایی ٬ این مساله را حل کرده است. در درون گرم کن های تولید شده جلیقه هایی مثل جلیقه ضد گلوله اما بسیار سبکتر وجود دارد که با به تن کردن و بستن زیپ ٬بدن را بطور کامل پوشش می دهد.
همچنین گرم کن و جلیقه ماساژ دهنده با برنامه اندروید نصب شده بروی تلفن همرا بوسیله بلوتوث هماهنگ شده و به وسیله برنامه می توانید حالت های مختلف ماساژ مثل ؛ استراحت ٬ شانه ٬ کمر و حالت خوابیدن را انتخاب نمایید.
1515

به عنوان مثال کسی که مدت طولانی بروی صندلی در محل کار خود نشسته است میتواند با انتخاب نوع ماساژ کمر ٬ براحتی بدون جابجایی ماساژ داده شود.
1414
وقتی AiraWear شروع بکار میکند جریانی مثل جریان هوا شروع بکار می کند که در ابتدا کمی تعجب آور است اما بسرعت اعتیاد آور می شود. چرا که شما می توانید به وسیله برنامه اندروید میزان فشار ماساژ در نقاط مختلف بدنتان را تنظیم کنید و در نقاطی از بدن که نیاز به ماساژ بیشتری دارید را مشخص کنید. زمان هر برنامه ماساژ بیست دقیقه است و در صورت نیاز میتوانید همان برنامه را تکرار نمایید چرا که این لباس ها دارای شارژ های ۳تا۶ ساعت هستند که به وسیله یک کابل یو اس بی ظرف ۲ساعت  صورت میگیرد پس نیازی نیست نگران این مساله باشید.

Aira_Smart_Massaging_Jacket
یکی از نگرانی های تولید کننده این گرم کن ها حالت های مختلفی بود که پوشنده لباس ممکن بود در آن حالت قرار بگیرد مثل راه رفتن ٬ نشتن یا خوابیدن و اینکه ماساژ به خوبی صورت نپذیرد اما به دلیل تنگ بودن جلیقه و در برگرفتن کامل پوشنده لباس این مشکل مرتفع شده است.
جنس گرم کن ها از پنبه / پلی استر است که به حفظ گرما کمک می کند و با قیمن ۱۲۹ دلار در ۹ می عرضه می شود این گرم کن ها از لحاظ قیمت ٬ آسانی حمل و نقل و قابلیت برنامه دهی به آن قابل مقایسه با صندلی های ماساژ دهنده نیست و برتری ویژه ایی دارند.

درباره نویسنده

مدیر

وبسایت Textile DB با هدف ارتقا صنعت نساجی وارد عرصه شده است و با بخش های علمی ٬ صنعتی و بازرگانی سعی دارد با فراهم آوردن امکانات لازم شرایط بهتری را برای قشر های مختلف از جمله دانشجویان ٬ اساتید و صنعت گران و فعالین اقتصادی بوجود آورد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by wp-copyrightpro.com