فناوری گرمایی جدید شولر

فناوری گرمایی جدید شولر

فناوری گرمایی جدید شولر

مونیخ – در نمایشگاه ISPO 2017 شرکت شولر جدیدترین نوآوری خود که گرم کن هایی بر پایه فناوری جدید هستند را ارایه کرده است . این گرم کن ها از ورقه ایی لمینیت مانند منعطف ساخته شده و برنده جایزه به دلیل تکنولوژی Corckshell نیز شده است.
منسوج های الکترونیکی اجازه می دهد تا گرما در سراسر لباس توزیع شود که این اثر در شستشو از بین نرفته و حتی می توان منسوج را رنگرزی کرد.
سخنگوی شرکت شولر داکمار ساینر در همین رابطه می افزاید :
پارچه های الکترونیک بکار رفته کاملا منعطف ، نرم و الاستیک بوده و از تکنولوژی گرمایشی نوینی نیز بهره برده است.
تکنولوژی Crockshell مانند پوست دوم عمل کرده ؛ و نمادی از بخش تحقیق و توسعه و ابتکارات شرکت شولر است.
وی می افزاید گام بعدی ما در تعیین منبع تغذیه مناسب برای گرم کن هاست در حال حاضر گزینه هایی مثل باتری کوچک تماسی که قابل شستشوست و یا تکنولوژی سنسور که از طریق تلفن همراه قابل تنظیم باشد پیش روست که انتظار داریم تا ۱۲ ماه آینده راه حلی مناسب بیابیم.
توسعه این پوشاک ، مناسب افرادی است که در آب و هوای متغیر ورزش می کنند و میتوانند بسته به نوع آب و هوا دمای پوشاک را تنظیم کنند.

Hydro Bot

در توسعه منسوجات الکترونیکی شولر با تولیدکنندگانی همچون KJUSو Osmotexبرای توسعه یک سیستم مدیریت رطوبت جدید برای لباس و پارچه همکاری کرده است ازینرو تکنولوژی Hydro Bot که یک غشای الکترو اسموتیک است که در نتیجه ۱۰ سال تحقیق برای ایجاد یک محیط زیست دلپذیر در برابر نوسانات درجه حرارت خارجی و بدن ورزشکاران ایجاد شده است.

Post source : www.schoeller-textiles.com

درباره نویسنده

مدیر

وبسایت Textile DB با هدف ارتقا صنعت نساجی وارد عرصه شده است و با بخش های علمی ٬ صنعتی و بازرگانی سعی دارد با فراهم آوردن امکانات لازم شرایط بهتری را برای قشر های مختلف از جمله دانشجویان ٬ اساتید و صنعت گران و فعالین اقتصادی بوجود آورد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by wp-copyrightpro.com